İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ
GÜZEL SANATLAR VE TASARIM FAKÜLTESİ
2011 -2012
GRAFİK TASARIM BÖLÜMÜ
ÖZEL YETENEK SINAV SONUÇLARI

Sıra No

Adı Soyadı

Alacağı Burs

1

Yüksel Özkaraduman

%100 Burslu

2

Tuğba Tokdemir

%100 Burslu

3

Asil Ünsal Tunus

%100 Burslu

4

Ebuzer Caner

%100 Burslu

5

Azimet Ahmet

%100 Burslu

6

Salime Çağla Yiğit

%100 Burslu

7

Nazlı Kaplan

%100 Burslu

8

Nilay Meydanlık

%100 Burslu

9

Sevgi Doğan

%100 Burslu

10

Serkan Adakul

%100 Burslu

11

Büşra Mollaibrahimoğlu

%50 Burslu

12

Irmak Çetin

%50 Burslu

13

Şule Esen

%50 Burslu

14

Haluk Bölükbaşı

%50 Burslu

15

Ahmet Cansız

%50 Burslu

16

Abdullah Tınaz

%50 Burslu

17

Erman Yılmaz

%50 Burslu

18

Nihal Taşkın

%50 Burslu

19

Sedef Cenkci

%50 Burslu

20

Hilal Karacaer

%50 Burslu

21

Emre Kahraman

%50 Burslu

22

Gizem Bülbül

%50 Burslu

23

Kübra Yapıcı

%50 Burslu

24

Hasibe Hilal Kosovalı

%50 Burslu

25

Gizem Şen

%50 Burslu

26

Murat Onur Öner

%50 Burslu

27

Merve Yapıcı

%50 Burslu

28

Harun Tekdal

%50 Burslu

29

Zeykir Yeşilyurt

%50 Burslu

30

Belgin Şeker

%50 Burslu

31

Mert Karahan

%50 Burslu

32

Kerem Mut

%50 Burslu

33

Taha Öztaş

%50 Burslu

34

Bahar Koçak

%50 Burslu

35

Begüm Ece Bölükbaş

%50 Burslu

36

Bahar Yılmaz

%50 Burslu

37

Elif Tatlıdil

%50 Burslu

38

Merve Demirtaş

%50 Burslu

39

Musa Kar

%50 Burslu

40

Kemal Toygun Yıldız

%50 Burslu

41

Selen Demirbaş

%50 Burslu

42

Orhan Emre Fandaklı

%50 Burslu

43

Öykü Özdirek

%50 Burslu

44

Tuğba Öz

%50 Burslu

45

Harun Doğruçeken

%50 Burslu

46

Duygu Yıldız

%50 Burslu

47

Saygın Ereren

%50 Burslu

48

Sena Çakmak

%50 Burslu

49

Şeyma Çelik

%50 Burslu

50

Mine Nalçakar

%50 Burslu

İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ
GÜZEL SANATLAR VE TASARIM FAKÜLTESİ
2011 -2012
MODA VE TEKSTİL TASARIM BÖLÜMÜ
ÖZEL YETENEK SINAV SONUÇLARI

Sıra No

Adı Soyadı

Alacağı Burs

1

Aynur Aslıhan Yetiş

%100 Burslu

2

Ümmühan Çelikkaya

%100 Burslu

3

Yusuf Çifci

%100 Burslu

4

Begüm Adalı

%100 Burslu

5

Tuğçe Adaş

%100 Burslu

6

Rabia Karakaya

%100 Burslu

7

Fatma Havva Akbulut

%100 Burslu

8

Merve Çelebi

%100 Burslu

9

Ahmet Açış

%100 Burslu

10

Burcu Korkmazyürek

%100 Burslu

11

Melike Barut

%50 Burslu

12

Gizem Funda Ertop

%50 Burslu

13

Derya Mester

%50 Burslu

14

Bengisu Yılmaz

%50 Burslu

15

Esra Bostan

%50 Burslu

16

Niğmet Ceren Pederlioğlu

%50 Burslu

17

Asiye Karakaş

%50 Burslu

18

Betül Yazıcıoğlu

%50 Burslu

19

İlker Göktaşlar

%50 Burslu

20

Gülüzar Bakır

%50 Burslu

21

Zülal Öz

%50 Burslu

22

Gizem Özerol

%50 Burslu

23

Sümeyye Turna

%50 Burslu

24

Öznur Yalçın

%50 Burslu

25

Müge Uçar

%50 Burslu

26

Merve Söğütlü

%50 Burslu

27

Nilay Dalgın

%50 Burslu

28

Gamze Aydoğanoğlu

%50 Burslu

29

Özge Güler

%50 Burslu

30

Feyza Mertoğlu

%50 Burslu

31

Buse Yılmaz

%50 Burslu

32

Nur Bayraktar

%50 Burslu

33

Müge Gürle

%50 Burslu

34

Tolga Mengi

%50 Burslu

35

Ezgi Özaycan

%50 Burslu

36

Şeyda Duymaç

%50 Burslu

37

Gözde Turan

%50 Burslu

38

Gözde Oflu

%50 Burslu

39

İrem Özcan

%50 Burslu

40

Emine Aslı İzdemen

%50 Burslu

41

Mahmut  Oğ. Doğanay

%50 Burslu

42

Şirin Kırımlı

%50 Burslu

43

Pınar Sarp

%50 Burslu

44

Hilal Soysal

%50 Burslu

45

Fatma Tuğçe Kamun

%50 Burslu

46

Merve Hamamcı

%50 Burslu

47

Emire Gürlen

%50 Burslu

48

Elif Oflu

%50 Burslu

49

Neslişah Yıldırım

%50 Burslu

50

Hanım Acar

%50 Burslu

İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ
GÜZEL SANATLAR VE TASARIM FAKÜLTESİ
2011 -2012
PLASTİK SANATLAR BÖLÜMÜ
ÖZEL YETENEK SINAV SONUÇLARI

Sıra No

Adı Soyadı

Alacağı Burs

1

Fatih Bilgin

%100 Burslu

2

Umut Kambak

%100 Burslu

3

Duygu Emine Tomak

%100 Burslu

4

Esra Balkan

%100 Burslu

5

Selvi Özdemir

%100 Burslu

6

Zehra Kandemir

%100 Burslu

7

Pınar Marul

%100 Burslu

8

Ceyhun Sağlam

%100 Burslu

9

Hürriyet Özlem Öner

%100 Burslu

10

Nedim İnan

%100 Burslu

11

Emre Gökben

%50 Burslu

12

Melike Yücel

%50 Burslu

13

Dilek Atiklik

%50 Burslu

14

Fatma Öztürk

%50 Burslu

15

Reyhan Zeybek

%50 Burslu

16

Yasemin Küçükali

%50 Burslu

17

Hatice Akyüz

%50 Burslu

18

Senem İnal

%50 Burslu

19

Aziz Ali Şahin

%50 Burslu

20

Hayati Soydaş

%50 Burslu

21

Eray Karamehmetoğulla.

%50 Burslu

22

Burak Vahapoğlu

%50 Burslu

23

Eren Genç

%50 Burslu

24

Şule Eryiğit

%50 Burslu

25

GözdeTosun

%50 Burslu

26

Hilal Atalay

%50 Burslu

27

Alper Sefer

%50 Burslu

28

Taylan Kurt

%50 Burslu

29

Merve Soydal

%50 Burslu

30

Çağlasu Satılmış

%50 Burslu

31

Elefteria Taşçıoğlu

%50 Burslu

32

Tarık Özgün

%50 Burslu

33

Meltem Turan

%50 Burslu

34

Gizem Kars

%50 Burslu

35

Mustafa Yunus

%50 Burslu

36

Ercüment Coşkunyürek

%50 Burslu

37

Ufuk Beydemir

%50 Burslu

38

Sena Çilingiroğlu

%50 Burslu

39

Elçin Çakar

%50 Burslu

40

Buse Tebessüm Şenocak

%50 Burslu

41

Doruk Oğuzhan Levent

%50 Burslu

42

Meryem Karakaş

%50 Burslu

43

Özge Özçin

%50 Burslu

44

Büşra Güven

%50 Burslu

45

Cemil Berkay Şimşek

%50 Burslu

46

Aydan Onursal

%50 Burslu

47

Neslihan Beyazkılıç

%50 Burslu

48

Yaşar Buğra Koyuncu

%50 Burslu

49

Cem Temiz

%50 Burslu

50

Mert Sağra

%50 Burslu

İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ
GÜZEL SANATLAR VE TASARIM FAKÜLTESİ
2011 -2012
TAKI TASARIM BÖLÜMÜ
ÖZEL YETENEK SINAV SONUÇLARI

Sıra No

Adı Soyadı

Alacağı Burs

1

Dilara Anlar

%100 Burslu

2

Saliha Çaymaz

%100 Burslu

3

Selçuk Eren Berber

%100 Burslu

4

Fatma Gizem Işık

%100 Burslu

5

Büşra Şahin

%100 Burslu

6

Eda Lafcı

%100 Burslu

7

Fatih Uğur

%100 Burslu

8

Büşra Kara

%100 Burslu

9

Filiz Demir

%100 Burslu

10

Nurgül Yitmen

%100 Burslu

11

Şerife Esra Ata

%50 Burslu

12

Nihal Şen

%50 Burslu

13

Nurcan Diş

%50 Burslu

14

Şule Beyza Köksal

%50 Burslu

15

Saliha Sena Şahinoğlu

%50 Burslu

16

Bulut Fatih Oral

%50 Burslu

17

Merve Berna Tutmaz

%50 Burslu

18

Kamuran Şen

%50 Burslu

19

Roza Canpolat

%50 Burslu

20

Aslı Kuş

%50 Burslu

21

Merve Battal

%50 Burslu

22

Mehmet Ali Moralı

%50 Burslu

23

Eda Aslan

%50 Burslu

24

Murat Canatan

%50 Burslu

25

Fatma Ataş

%50 Burslu

26

Mesut Çekel

%50 Burslu

27

Abdullah Türkyılmaz

%50 Burslu

28

İsmail Meriç

%50 Burslu

29

Ömerhan Burak Yıldız

%50 Burslu

30

Aziz Erman

%50 Burslu

31

Ahmet Fatih Çiloğlu

%50 Burslu

32

Nesrin Demir

%50 Burslu

33

Cihat Taşkın

%50 Burslu

34

Ayşe İpek Erdeniz

%50 Burslu

35

Kübra Gümüşdere

%50 Burslu

36

Eda Koca

%50 Burslu

37

Cansu Kahraman

%50 Burslu

38

Bedriye Ormancı

%50 Burslu

39

Zeynep Kale

%50 Burslu

40

Elif Nur Sevük

%50 Burslu

41

Mustafa Furkan Özkan

%50 Burslu

42

Fatma Bengü Tapin

%50 Burslu

43

Özge Çetin

%50 Burslu

44

Burak Önder

%50 Burslu

   45

Bilge Arkaç

%50 Burslu

46

Başak Önal

%50 Burslu

47

Umut Biyal

%50 Burslu

48

Ezgi Şahin

%50 Burslu

49

Miray Birce Gür

%50 Burslu

50

Nurettin Oktay Konucuk

%50 Burslu